Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 15.12.2025, 20:32
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Kadra Wisły to około 11 piłkarzy bez bramkarza plus ze 3, których można bez strachu wprowadzić na boisko. Resztę można bez żalu pożegnać. Nie liczę Jarocha i Mikulca oraz Urygi, którzy nie grali. Ta kadra nie jest wyrównana.

Nie zauważyłem, żeby Jop nie chciał pomóc Zwolińskiemu swoją drogą. Dawał mu nawet za dużo czasu, wiec mijasz się z prawdą. Problemem jest nie to, że nie chce robić zmian, tylko możliwe opcje w drużynie. Też wolałbym trzymać na boisku Rodado bez formy niż Nikaja czy kogokolwiek innego.
Kutwa, Łasicki, Coley, Krzyżanowski, Omic, Bozic, Baniowski, to są ludzie których można by umiejętnie rotując składem dużo lepiej wykorzystać niż zrobił to Jop. Jest ich 7. Do tego trzeba doliczyć jednego ze środka Jamesa Carbo Dude i Erthalera. Czyli mamy na ławie 8 zawodników z pola którzy moim zdaniem wcale nie odstają od tych którzy grali najwięcej i w wielu meczach w których wynik był w miarę pewny mogliby dawać zmianę tym podstawowym bez wielkiego obniżenia jakości całego zespołu. Jop tego nie wykorzystał i dlatego końcówka była słabiutka.

Tu nie chodzi o pomaganie jakiemuś zawodnikowi, tu chodzi o pomaganie drużynie jako całości przez rozumne wykorzystanie jej potencjału. Teraz Jop ma taką możliwość, ale nadejdzie czas kiedy będzie taka konieczność i dobrze by było żeby nauczył się jak to robić.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując