FraMat napisał(a):

|
Podejrzewam że zamieszanie wokół Zjawinskiego to zwykła przynęta żeby dziennikarze mieli o czym pisać, a tak naprawdę pion sportowy zarzuca sieci na kogoś zupełnie innego
|
Typowa gra agenta, który podbija stawkę, bo wiadomo że tym piłkarzem interesują się kluby Ekstraklasy. Oceniam powodzenie tego transferu na 1%. Ma wszystko we własnych rękach, od lipca może przejść za solidną prowizję i na Ekstraklasowy kontrakt do klubu, gdzie możliwe że nie będzie bił się o utrzymanie. Takie Zagłębie Lubin to idealne miejsce dla takiego grajka.