Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24959
Stary 13.12.2025, 16:46
Załóżmy, że Zjawiński przyjdzie, niezależnie czy zimą czy latem. I jako kogo go widzicie? Rezerwowy joker za Rodado - na co pewnie sam zawodnik się nie zgodzi - czy przesuwamy Rodado na 10? W takim razie kto wypada z pomocy, gdzie już i tak jest tłoczno? Julian na skrzydło?

Przesuwanie Rodado na 10 to po prostu zły pomysł, bajki o współpracy z Sobczakiem czy Zwoliński odkładamy na półkę - więcej z takiego ustawienia i niewykorzystania Rodado traciliśmy niż zyskaliśmy. Obaw o to, że Rodado odejdzie chyba już też nie ma. Wiem że to paradoksalnie zabrzmi, ale czy to nie za dobry zawodnik na role zmiennika? I to zapewne nietaniego, biorąc pod uwagę zainteresowanie. Ktoś wspominał Podlińskiego - czy nie o tego typu czołg nam chodzi?
Ostatnio edytowane przez azor : 13.12.2025 o godz. 16:49.
Odpowiedz cytując