Vuko napisał(a):

|
Co do środka obrony, może zagrać Giger, zwłaszcza, że obecnie w fazie ataku gra na pozycji półstopera.
|
Giger jest prawym obrońcą i nie ma co kombinować, bo na boku mamy problem.
Jeśli Mikulec będzie w formie to można Krzyżanowskiego dać na lewą pomoc i będzie zaj***sa lewa strona.
WildDog napisał(a):

|
Mam nadzieje, ze "nieutrzymanie" Łasickiego, bedzie mialo wplyw na przedluzenie kontraktu z Biedrzyckim. Jakby nie bylo, mocny punkt obrony, i chyba na podwyzke zasluguje.
|
Biedrzycki jest w tym momencie naszym najlepszym stoperem więc mam nadzieję, że przedłużenie umowy to tylko formalność.