Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24938
Stary 11.12.2025, 16:04
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co za bardzo szarżować żeby się nie obudzić z ręką w dupie. Oczywiście można zakładać, że Uryga będzie w super formie, że nikt nie złapie kontuzji itd tylko, że jak się pozbędziemy wszystkich, kadra będzie na styk i wlecą 2-3 kontuzje i brak formy kolejnych 1-2 zawodników to jeszcze się okaże, że awansu nie będzie, bo nie będzie kim grać.
Już końcówka rundy pokazała co to znaczy mieć 7 graczy na 6 pozycji z przodu.
7 graczy na 6 pozycji to nie to samo co 8 graczy na 4.

Ja zakladam nie tyle ze Uryga będzie w super formie, tyle tylko że będzie.

Komfortu 5 stoperów to nawet w esa rzadko mielismy.

Dobrze byłoby wyczyscic kadre ze zbędnych graczy niż ściągać kogos na sztukę ktory zagra 60 min w rundzie.
Odpowiedz cytując