Jaroo1 napisał(a):

Nie ma co za bardzo szarżować żeby się nie obudzić z ręką w dupie. Oczywiście można zakładać, że Uryga będzie w super formie, że nikt nie złapie kontuzji itd tylko, że jak się pozbędziemy wszystkich, kadra będzie na styk i wlecą 2-3 kontuzje i brak formy kolejnych 1-2 zawodników to jeszcze się okaże, że awansu nie będzie, bo nie będzie kim grać.
Już końcówka rundy pokazała co to znaczy mieć 7 graczy na 6 pozycji z przodu.
|
7 graczy na 6 pozycji to nie to samo co 8 graczy na 4.
Ja zakladam nie tyle ze Uryga będzie w super formie, tyle tylko że będzie.
Komfortu 5 stoperów to nawet w esa rzadko mielismy.
Dobrze byłoby wyczyscic kadre ze zbędnych graczy niż ściągać kogos na sztukę ktory zagra 60 min w rundzie.