|
Też uważam, że nie ma nadmiernego ryzyka jak zostaniemy z czwórką stoperów.
Odejście Łasickiego a także Józka na pewno trochę pomoże naszemu roz......mu budżetowi.
Pogłoski, ze mamy kogoś ściągnąć z Ukrainy albo tego Mariana z Pogoni, to muszą być plotki, inaczej tego nie można odbierać.
Jak mamy już nad czymś pracować, to wypada dogadać się z Biedrzyckim.
|