Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24932
Stary 11.12.2025, 13:25
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Jasne. To, że Uryga w trakcie meczu notorycznie macha łapami i drze mordę na kolegów to tylko plotki.

Im dalej Uryga od drużyny tym lepiej dla Wisły.
Uryga ma półroczny kontrakt i wraca po kontuzji. Z konieczności będzie trenował z pierwszą drużyną. Aktualnie jego szanse na grę oceniam jako niewielkie, jest piątym stoperem.

Kiedy Uryga najbardziej machał rękami i opierdalał mieliśmy inny zespół, naszpikowany niedojdami takimi jak Dziedzic, Olejarka, Starzyński, Jaroch czy Sukiennicki które dostawały zjebę za skandaliczne zachowanie na boisku (jak nieudolne kiwanie się w groźnej strefie, strata piłki i brak powrotu w odpowiednim tempie). Gdyby kolejnym trenerom to przeszkadzało to by coś z tym zrobili.

Teraz - nawet zakładając że Uryga zagra - to wszyscy piłkarze traktują poważnie swoje obowiązki. Jesteśmy po świetnej rundzie, mamy wysoką przewagę i sensowny skład złożony z doświadczonych piłkarzy.

A atmosferę psuł nie Uryga, tylko wyniki.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.12.2025 o godz. 13:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując