|
Ja sobie ze wszystkiego zdaje sprawe ale zaden powazny stoper, ktory moglby miec pewny plac w innej druzynie nie przyjdzie do Wisly siedziec na lawce i liczyc, ze wskoczy na jeden lub dwa meczce kiedy wykartkuje sie Biedrzycki lub Grujcic.
O ile w ogole wskoczy bo przeciez zamiest niego moze zagrac wtedy akurat Kutwa. Dlatego tez Igor i Colley ida bo nawet w PP juz nie zagraja. Szkoda zycia.
|