Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24925
Stary 11.12.2025, 12:19
Ja sobie ze wszystkiego zdaje sprawe ale zaden powazny stoper, ktory moglby miec pewny plac w innej druzynie nie przyjdzie do Wisly siedziec na lawce i liczyc, ze wskoczy na jeden lub dwa meczce kiedy wykartkuje sie Biedrzycki lub Grujcic.

O ile w ogole wskoczy bo przeciez zamiest niego moze zagrac wtedy akurat Kutwa. Dlatego tez Igor i Colley ida bo nawet w PP juz nie zagraja. Szkoda zycia.
Odpowiedz cytując