|
Myślę że gdybyśmy dalej grali w pucharze Polski to pewnie tych ruchów by nie było a że realnie zostało nam 15 meczów to nie potrzeba nam 5 stoperów.
Grujcic, Biedrzycki i Kutwa pewnie to ogarną plus wróci Uryga, który chyba zagra tylko w razie jakiejś katastrofy a tak to będzie do gierek na treningu.
|