Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24921
Stary 11.12.2025, 08:45
Myślę że gdybyśmy dalej grali w pucharze Polski to pewnie tych ruchów by nie było a że realnie zostało nam 15 meczów to nie potrzeba nam 5 stoperów.
Grujcic, Biedrzycki i Kutwa pewnie to ogarną plus wróci Uryga, który chyba zagra tylko w razie jakiejś katastrofy a tak to będzie do gierek na treningu.
Odpowiedz cytując