azor napisał(a):

|
Niestety obawiam się, iż obecne ruchy mogą wskazywać na dużą wiarę w powrót Urygi.
|
Byłaby to rażąca krótkowzroczność i nie wydaję mi się, żeby Basha był aż tak głupi, żeby nie dać Jopowi sensownej opcji na ŚO. Tak jak koledzy powyżej, wydaję mi się, że Colleya nie puszczą do czerwca.