Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24915
Stary 10.12.2025, 21:24
B.Karcz napisał(a):
Wisła zaproponowała Łasickiemu przedłużenie umowy, ale ten wybrał ofertę z Tychów, bo po prostu tam kontrakt zabezpieczy go na dłużej. GKS zaproponował temu piłkarzowi 1,5 roczną umowę, w dodatku z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Dla zawodnika, który w tym roku skończył 30 lat, to był ważny aspekt i dlatego skorzystał właśnie z tej oferty. Tym bardziej, że w GKS-ie Igor Łasicki będzie miał też większe szanse na regularną grę. W Wiśle jesienią, gdy Mariusz Jop wystawiał go w składzie, grał dobrze, ale też bardzo mało. W sumie wystąpił w zaledwie sześciu spotkaniach. Czterech w lidze i dwóch w Pucharze Polski.

Wisła już oficjalnie potwierdziła rozstanie(...)

Możemy również potwierdzić to, o czym już informowaliśmy, czyli, że GKS Tychy jest zainteresowany również wypożyczeniem z Wisły Ervina Omicia. Oczywiście samo zainteresowanie nie przesądza sprawy, choć piłkarz nie jest do końca zadowolony z tego, że w Krakowie gra po prostu mało. Dodajmy, że Omiciem interesuje się nie tylko tyski GKS. Chętnie widzieliby tego zawodnika również w Ruchu Chorzów.
https://gazetakrakowska.pl/igor-lasi.../c2p2-28257405
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując