|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
|
B.Karcz napisał(a):
Wisła zaproponowała Łasickiemu przedłużenie umowy, ale ten wybrał ofertę z Tychów, bo po prostu tam kontrakt zabezpieczy go na dłużej. GKS zaproponował temu piłkarzowi 1,5 roczną umowę, w dodatku z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Dla zawodnika, który w tym roku skończył 30 lat, to był ważny aspekt i dlatego skorzystał właśnie z tej oferty. Tym bardziej, że w GKS-ie Igor Łasicki będzie miał też większe szanse na regularną grę. W Wiśle jesienią, gdy Mariusz Jop wystawiał go w składzie, grał dobrze, ale też bardzo mało. W sumie wystąpił w zaledwie sześciu spotkaniach. Czterech w lidze i dwóch w Pucharze Polski.
Wisła już oficjalnie potwierdziła rozstanie(...)
Możemy również potwierdzić to, o czym już informowaliśmy, czyli, że GKS Tychy jest zainteresowany również wypożyczeniem z Wisły Ervina Omicia. Oczywiście samo zainteresowanie nie przesądza sprawy, choć piłkarz nie jest do końca zadowolony z tego, że w Krakowie gra po prostu mało. Dodajmy, że Omiciem interesuje się nie tylko tyski GKS. Chętnie widzieliby tego zawodnika również w Ruchu Chorzów.
|
https://gazetakrakowska.pl/igor-lasi.../c2p2-28257405
|
|