Szneka napisał(a):

|
Obawiam się powrotu Alana Urygi. Poziom jaki przez jesień prezentowali Biedrzycki Łasicki Grujcić Kutwa jest dla Alana Urygi nieosiągalny. Mam nadzieję, że nie będzie kolesiostwa i nie będzie grał ani łapał się na ławę. Dodatkowo Krzyżanowski na lewą pomoc jako alternatywa dla Bozicia i Duarte.
|
Scenariusz najbardziej prawdopodobny: zaczyna treningi z zespolem w zimie, są komplikacje powrot sie przedłuża, w kwietniu/maju zalicza 3 spotkania po 10 minut przy niekorzystnym wyniku, w ostatnim meczu z Pogonia Siedlce wychodzi od 1 minuty.
Co będzie dalej... Tu można pewne rzeczy przewidzieć.
Runda wiosenna jest o tyle niewdzięczna, że 15 spotkań bez PP to jest bardzo mało grania. Na jesień mielismy łącznie 22 spotkania.
Przydałoby się poważnie przysiąść do kadry, aby maksymalnie ja odchudzic, ale i wzmocnić przynjamniej na tej jednej pozycji o której wszyscy mówią.
Gdybysmy mieli kase jak Termalika rok temu to widziałbym już ze 3 wzmocnienia stricte pod ekstraklasę, ale jej na dziś nie ma.