Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24902
Stary 10.12.2025, 12:12
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się powrotu Alana Urygi. Poziom jaki przez jesień prezentowali Biedrzycki Łasicki Grujcić Kutwa jest dla Alana Urygi nieosiągalny. Mam nadzieję, że nie będzie kolesiostwa i nie będzie grał ani łapał się na ławę. Dodatkowo Krzyżanowski na lewą pomoc jako alternatywa dla Bozicia i Duarte.
Scenariusz najbardziej prawdopodobny: zaczyna treningi z zespolem w zimie, są komplikacje powrot sie przedłuża, w kwietniu/maju zalicza 3 spotkania po 10 minut przy niekorzystnym wyniku, w ostatnim meczu z Pogonia Siedlce wychodzi od 1 minuty.

Co będzie dalej... Tu można pewne rzeczy przewidzieć.

Runda wiosenna jest o tyle niewdzięczna, że 15 spotkań bez PP to jest bardzo mało grania. Na jesień mielismy łącznie 22 spotkania.

Przydałoby się poważnie przysiąść do kadry, aby maksymalnie ja odchudzic, ale i wzmocnić przynjamniej na tej jednej pozycji o której wszyscy mówią.

Gdybysmy mieli kase jak Termalika rok temu to widziałbym już ze 3 wzmocnienia stricte pod ekstraklasę, ale jej na dziś nie ma.
Odpowiedz cytując