|
Obawiam się powrotu Alana Urygi. Poziom jaki przez jesień prezentowali Biedrzycki Łasicki Grujcić Kutwa jest dla Alana Urygi nieosiągalny. Mam nadzieję, że nie będzie kolesiostwa i nie będzie grał ani łapał się na ławę. Dodatkowo Krzyżanowski na lewą pomoc jako alternatywa dla Bozicia i Duarte.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|