doktor granat napisał(a):

|
Ja się nie znam, ale zapytam: czy zostało jednoznacznie powiedziane, że chodzi o grajka z 1 ligi? Bo może to np. jakiś rezerwowy z ekstraklasy co strzelił jednego gola albo nic?
|
Dokładnie zostalo powiedziane tak: "Piłkarze z 1 ligi oraz innych lig" i że są to Polacy. Od Jopa mozna bylo usłyszeć że wysocy, wiec jakis profil z tego mozna ukształtować.
W esa napastników jest w ogole jak na lekarstwo, mozna jedynie grzebac w glebokich rezerwowych ktorzy nie strzelili zadnej bramki np Kostorz i Paryzek z Pogoni. Tak to albo wydają sie poza zasiegiem albo ich po prostu nie na.
Sporo jest Polakow nie strzelajacych bramek i nie grajacych za granica, np. taki Bartosz Białek by pasowal do profilu czy Majchrzak z rezerw Stuttgartu.
Mysle ze na kogo nie postawimy to będzie spore zaskoczenie