pepe72 napisał(a):

|
Polonia ma ambicje by awansować, Pogoń GM jest farmą dla Legii więc niekoniecznie.
|
Adamski za trzy tygodnie moze rozmawiac z kim chce wiec gdyby udalo sie go podpisac w zimie to moze daloby sie jakos dogadac zeby przyszedl wczesniej.
Poza tym nie musi to byc koniecznie ktos z pierwszej ligi. Jesli w 2 czy 3 lidze jest ktos kto umie sie tam przepychac z drwalami to i w 1 lidze bedzie umial.