Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24897
Stary 10.12.2025, 08:30
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Polonia ma ambicje by awansować, Pogoń GM jest farmą dla Legii więc niekoniecznie.
Adamski za trzy tygodnie moze rozmawiac z kim chce wiec gdyby udalo sie go podpisac w zimie to moze daloby sie jakos dogadac zeby przyszedl wczesniej.

Poza tym nie musi to byc koniecznie ktos z pierwszej ligi. Jesli w 2 czy 3 lidze jest ktos kto umie sie tam przepychac z drwalami to i w 1 lidze bedzie umial.
Odpowiedz cytując