Karherop napisał(a):

Ta lista jest dosc krotka, czyli polscy napastnicy z 1 ligi >1.87 i under 30, mozna skrócić do 9 nazwisk
Zjawinski (Polonia W) 10 bramek
Adamski (PGM) 11 bramek
Stanclik (Miedz) 10 bramek
Banaszak (Slask) 8 bramek
Mansfeld (Miedź) 4 bramki
Gieroba (PGM) -1 bramek
Bąk (Znicz) - 5 bramek
Lewandowski (ŁKS) - 4 bramki
...
Buksa - 0 bramek
|
No cóż, Buksa jest na pewno perspektywiczny. Myślę że spokojnie przez lata może grać na obecnym poziomie bez specjalnych wahań formy
