Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24893
Stary 10.12.2025, 00:45
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ta lista jest dosc krotka, czyli polscy napastnicy z 1 ligi >1.87 i under 30, mozna skrócić do 9 nazwisk

Zjawinski (Polonia W) 10 bramek
Adamski (PGM) 11 bramek
Stanclik (Miedz) 10 bramek
Banaszak (Slask) 8 bramek
Mansfeld (Miedź) 4 bramki
Gieroba (PGM) -1 bramek
Bąk (Znicz) - 5 bramek
Lewandowski (ŁKS) - 4 bramki
...
Buksa - 0 bramek
No cóż, Buksa jest na pewno perspektywiczny. Myślę że spokojnie przez lata może grać na obecnym poziomie bez specjalnych wahań formy
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując