Temat "Sukiennicki w Odrze" jest ponoć mocno zaawansowany.
P. Koźmiński napisał(a):
|
w umowie ma się znaleźć opcja wykupu. A właśnie to było wcześniej kością niezgody. Wisła wolała wypożyczenie bez opcji, ale klub z Opola naciskał na to drugie rozwiązanie.
|
https://www.goal.pl/transfery/wiemy-...owe-nasz-news/
Yaw Yeboah:
P. Koźmiński napisał(a):
Po pierwsze, Yaw Yeboah wciąż jest zawieszony przez władze MLS (powodu nigdy nie podano). (...)
Yeboah liczy na odwieszenie i powrót do zajęć z drużyną w styczniu. Druga przeszkoda jeśli chodzi o powrót do Wisły, to⌠podatki. A dokładniej fakt, że Ghańczyk nie ma obywatelstwa kraju Unii Europejskiej. (...)
Trzecia sprawa, choć powiązana, z drugą to zarobki ... na zarobki przekraczające pół miliona dolarów w Wiśle nie mógłby liczyć. Klub wciąż nie może szaleć pod względem finansowym. Czy zatem to wszystko przekreśla szanse powrotu? Według naszej wiedzy na 100 procent nie.
|
https://www.goal.pl/transfery/co-z-p...we-informacje/
Wisła może dostać Huja
P. Koźmiński napisał(a):
|
Huja miał też zainteresować Miedź Legnicę i Wisłę Kraków. Piłkarz ma kontrakt z Pogonią do lata 2027 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
|
https://www.goal.pl/transfery/gdzie-...bow-nasz-news/