Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.12.2025, 22:59
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Oceniam za całość i patrząc na tabelę ocena musi być pozytywna.

Jednak biorąc pod uwagę zachowanie trenera jego wybory i ich konsekwencje nie jest już tak różowo. Na własne życzenie sporadycznie dokonywał zmian, zbyt opieszale reagował na wahania formy. W efekcie część drużyny pod koniec była zajechana a druga część nieograna. Z czterech ostatnich meczów wygraliśmy 1. Odpadliśmy z trzecioligowcem z PP. Ogólnie z czasem byliśmy coraz słabsi. To nie świadczy dobrze o metodach i filozofii trenera.
I mówimy o trenerze ktory w roku kalendarzowym ustukal 74 pkt w 34 meczach.

Nie jest różowo.

Szkoda ze tak mocno nie szukałeś punktów w których Jop dokonywal trafnych wyborow.

Wydawac by sie mogło że po gniciu 4 lata w 1 lidze powinno byc nam wszystko jedno - byle sie z wydostac z tej ligi, to nie - podkopujmy trenera.
Odpowiedz cytując