Patryko napisał(a):

Skoro jedynym wymaganiem jest wzrost i umiejętność "zajebania z bańki", to wybierzmy jakiegoś koszykarza Wisły, tam same drągale po 2 metry.
Poza wzrostem jest tyle innych parametrów, które nasz dział sportowy (mam nadzieję) bierze pod uwagę, że wybór ten nie sprowadza się do posortowania napastników po wzroście i kliknięciu randomowego typa, bo w ten sposób skończymy z kolejnym Sobolem, tylko że wysokim.
|
Dlatego właśnie napisałem, że mając do dyspozycji profesjonalne narzędzia skautingowe i możliwość obejrzenia kandydatów da się wyfiltrowac tych co mają jakieś umiejętności. To bylo w drugim zdaniu mojego posta.