Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97830
Stary 09.12.2025, 22:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Najgorzej tylko jest przeplaci i trafic na wysokiego tłuka ktory nie moze od 1000 minut zostać dobrze nabity.

Ale przynajmniej na biednych nie trafilo

Mysle ze nasz dzial sportowy szuka jednak głównie tych ktorzy potrafia głównie prosto kopnąć w piłkę.
Z tego co mowil Jop to szukaja takiego, ktorego mozna trafic pilka w leb. Wystarczy szukac na boisku a nie w paczkarni i mozna uniknac kompromitacji.
Odpowiedz cytując