Karherop napisał(a):

Najgorzej tylko jest przeplaci i trafic na wysokiego tłuka ktory nie moze od 1000 minut zostać dobrze nabity.
Ale przynajmniej na biednych nie trafilo 
Mysle ze nasz dzial sportowy szuka jednak głównie tych ktorzy potrafia głównie prosto kopnąć w piłkę.
|
Z tego co mowil Jop to szukaja takiego, ktorego mozna trafic pilka w leb. Wystarczy szukac na boisku a nie w paczkarni i mozna uniknac kompromitacji.