Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97827
Stary 09.12.2025, 21:08
As napisał(a):Wyświetl post
Od tluka, ktory ma stac w polu karnym i byc trafianym w leb wiecej wymagac nie trzeba. Chlop ma wejsc i albo dochodzic do dosrodkowan albo zmusic trenera przeciwnikow do "przeparkowania"autobusu". Tyle.

Edit: Aha i jeszcze ma sie cieszyc z tego, ze w ogole Wisla po niego siegnela i byc zadowolonym, ze co drugi-trzeci mecz dostaje 20 minut.
Najgorzej tylko jest przeplaci i trafic na wysokiego tłuka ktory nie moze od 1000 minut zostać dobrze nabity.

Ale przynajmniej na biednych nie trafilo

Mysle ze nasz dzial sportowy szuka jednak głównie tych ktorzy potrafia głównie prosto kopnąć w piłkę.
Odpowiedz cytując