As napisał(a):

Od tluka, ktory ma stac w polu karnym i byc trafianym w leb wiecej wymagac nie trzeba. Chlop ma wejsc i albo dochodzic do dosrodkowan albo zmusic trenera przeciwnikow do "przeparkowania"autobusu". Tyle.
Edit: Aha i jeszcze ma sie cieszyc z tego, ze w ogole Wisla po niego siegnela i byc zadowolonym, ze co drugi-trzeci mecz dostaje 20 minut.
|
Najgorzej tylko jest przeplaci i trafic na wysokiego tłuka ktory nie moze od 1000 minut zostać dobrze nabity.
Ale przynajmniej na biednych nie trafilo
Mysle ze nasz dzial sportowy szuka jednak głównie tych ktorzy potrafia głównie prosto kopnąć w piłkę.