Karherop napisał(a):

|
Potwierdził też że na razie główny kierunek dla Wisly na pozycję 9 jest Polak.
|
Trzymając się tego stwierdzenia JK w Meczykach, odpowiednich opcji w I lidze wiele nie ma.
Wyciągnięcie Zjawińskiego uznałbym za majstersztyk i jest to raczej nierealne, więc zostaje nam Adamski.