|
Zjeby nadal twierdzą, że Jop dostał taką super kadrę teraz. Czyli kto przyszedł
Julius - wzmocnienie
Lelieveld - wzmocnienie ale Jaroch w formie spokojnie daje radę
Gieger i Grujcic - spokojnie Kutwa i Mikulec przed kontuzją ogarniają na podobnym poziomie.
Czyli te wszystkie wzmocnienia, które dały niby taki przeskok to oganięty Julius. Można tu też podciągnąc Lelievelda. Reszta to poziom, który już tu był.
W ataku osłabienie, Zwoliński był lepszy niż Nikaj. Bozic i Omic niewypały. Co do wielkości kadry gdzie do gry jest 14-15 zawodników to też jest kadra żadna i żadna możliwosć rotacji itd.
Wy na prawdę przez te kompleksy jesteście pojebani. Zapraszam do rzeczowej kontuzji a nie .......enia, że Jop ma mocną kadrę.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|