Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.12.2025, 08:37
masada napisał(a):Wyświetl post
Ja również patrzę na to w ten sposób. Wydaje mi się, że właśnie drużyny z tej grupy 30 pkt mogą być dla nas największym zagrożeniem, wg mnie w tej kolejności: Śląsk, Miedź, Polonia, Wieczysta, Ruch. Ale to też znaczy, że nad każdą nich mamy 13 pkt, co jest naprawdę solidną zaliczką, której chyba absolutnie nikt się nie spodziewał.
Najwieksze zagrożenie będzie nie z ekip ktore beda szastać kasa w zimie i robic kolejna rewolucje (Slask, Wieczysta), ale z drużyn najstabilniejszych kadrowo i wyprowadzonych na prostą po różnych perturbacjach:

Polonia Warszawa (oni mieli tyle kontuzji że glowa mala, w dodatku graja z nami w 33 kolejce, czyli raczej mecz dla nas o nic)
Miedź Legnica - po tylu doswiadczeniach i z takim trenerem, jeśli będą w barażach to je przepchną

Z czwórki Polonia Bytom, Chrobry, PGM, Stal to w zasadzie tylko Polonia Bytom wyglada powaznie, ale nie wiadomo jak ich zespół zareaguje po odejsciu Tomczyka.
Odpowiedz cytując