Temat
:
19. kolejka, ŁKS Łódź - Wisła Kraków, 7 grudnia, 14:30
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
10
09.12.2025, 07:43
Moskala faktycznie jesli chodzi o liczebność kadry niepotrzebnie tam wrzuciłem z rozpędu, całą resztę podtrzymuję.
Jeśli to jest jedyna rzecz jakiej się potrafiłeś doczepić ignorując całą esencję posta - to gratuluję.
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone