Niestety życie bardzo szybko zweryfikowało słowa naszego bezrefleksyjnego dobrodzieja. Mijają kolejne lata, a Obserwator wciąż stawia się ponad dobro wiślackiej społeczności.
Obserwator napisał(a):

|
To wiślackie dzieciaki i nie ma powodu aby cierpiały przez błędy innych.
|
Tymczasem pan prezes zaserwował całej wiślackiej społeczności „wyjątkowy” prezent pod choinkę (przede wszystkim dzieciom, bo przecież o nie chodzi).
Panie prezesie, nie odbiorę panu zaszczytu. Może się pan pochwali? Czy inni zdążą Pana ubiec w tym temacie?
Proszę wyjaśnić, co przemawia za kandydaturą nowego dyrektora sportowego, który ma za sobą wątpliwy epizod w AP21 (oczywiście wiąże się to też ze zwolnieniem czy nawet z odejściami)?
Zapewne w najbliższych dniach sprawa nabierze rozgłosu, jednak dobrze byłoby poznać argumenty prezesa już teraz.
Niestety TJ zadbał o ciągłość określenia "GORĄCY GRUDZIEŃ W WIŚLE".
Mały off-topic:
Kiedy zostanie naprawiona bramka wyjazdowa? Ile pieniędzy TS traci z tego powodu? Jak długo to już trwa, miesiąc, dwa?