Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8941
Stary 09.12.2025, 00:12
Niestety życie bardzo szybko zweryfikowało słowa naszego bezrefleksyjnego dobrodzieja. Mijają kolejne lata, a Obserwator wciąż stawia się ponad dobro wiślackiej społeczności.

Obserwator napisał(a):Wyświetl post
To wiślackie dzieciaki i nie ma powodu aby cierpiały przez błędy innych.
Tymczasem pan prezes zaserwował całej wiślackiej społeczności „wyjątkowy” prezent pod choinkę (przede wszystkim dzieciom, bo przecież o nie chodzi).

Panie prezesie, nie odbiorę panu zaszczytu. Może się pan pochwali? Czy inni zdążą Pana ubiec w tym temacie?

Proszę wyjaśnić, co przemawia za kandydaturą nowego dyrektora sportowego, który ma za sobą wątpliwy epizod w AP21 (oczywiście wiąże się to też ze zwolnieniem czy nawet z odejściami)?

Zapewne w najbliższych dniach sprawa nabierze rozgłosu, jednak dobrze byłoby poznać argumenty prezesa już teraz.

Niestety TJ zadbał o ciągłość określenia "GORĄCY GRUDZIEŃ W WIŚLE".

Mały off-topic:
Kiedy zostanie naprawiona bramka wyjazdowa? Ile pieniędzy TS traci z tego powodu? Jak długo to już trwa, miesiąc, dwa?

Odpowiedz cytując