|
Jakość nie ilość.
Letkiewicz świetna runda, więc naprawdę na te 15 spotkań wiosny nie ma co wydawać dużych pieniędzy na dobrego bramkarza. A szkoda finansów na jakiś kolejny szrot na sztukę.
Jeden, najlepiej wysoki napastnik i tylko jeśli trafi się świetna okazja to dodatkowo skrzydłowy.
Więcej wzmocnień sensu nie widzę.
Bramkarz to specyficzna pozycja, więc tu nie ten moment by iść w kolejnego.
Obrona? Na ławce bardzo solidny Łasicki, podstawowy reprezentant kadry U21 Kutwa, mimo wszystko dający szansę na coś młody Krzyżanowski i wróci Mikulec.
Środek pomocy? Carbo i utalentowany Omić
Skrzydła? Bozic lub Duarte i mlody Baniowski.
Tylko brak alternatywy dla Rodado jest problemem pod kątem wiosny.
Zwłaszcza, że taką potrzebę widzi Jop, widzą kibice, widzą wszyscy - brak wysokiego napadziora tylko pod kątem wiosny.
|