Drozd napisał(a):

Bo oczywiście hejterek preferuje do lizania jajka Jopa Mimo że ten skopal książkowo końcówkę rundy i kompromitująco odpadl z pucharu.
Ale kto by się hejterkiem przejmowal.
W ostatnich kilku meczach sędziowie dziwnie nam raczej nie pomagali, a klub cichutko. To jest temat do zastanowienia.
|
Podejrzewam że chodzi o kwestie psychologiczne - jak prowadzisz z taką przewagą to zabiegi sędziowskie mające "uatrakcyjnić ligę" po prostu mniej w....iają.