Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 08.12.2025, 21:52
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bo oczywiście hejterek preferuje do lizania jajka Jopa Mimo że ten skopal książkowo końcówkę rundy i kompromitująco odpadl z pucharu.

Ale kto by się hejterkiem przejmowal.

W ostatnich kilku meczach sędziowie dziwnie nam raczej nie pomagali, a klub cichutko. To jest temat do zastanowienia.
Podejrzewam że chodzi o kwestie psychologiczne - jak prowadzisz z taką przewagą to zabiegi sędziowskie mające "uatrakcyjnić ligę" po prostu mniej w....iają.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując