Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1638
Stary 08.12.2025, 14:42
Niestety nie moglem ogladac meczu z LKS i widzialem tylko skrot. W zwiazku z tym mam pytanie.

Dlaczego byl podyktowany karny dla LKSu a nie faul dla Wisly? Zawodnik LKSu ewidentnie popycha Duarte rekami i wedlug tego co widzialem w skrocie to powinien byc rzut wolny dla nas.

Czy tam w meczu byly jeszcze jakies inne powtorki, ktore rozjasnialy sytuacje bo te powtorki ze skrotu to takie niezbyt dokladne byly.
Odpowiedz cytując