|
Niestety nie moglem ogladac meczu z LKS i widzialem tylko skrot. W zwiazku z tym mam pytanie.
Dlaczego byl podyktowany karny dla LKSu a nie faul dla Wisly? Zawodnik LKSu ewidentnie popycha Duarte rekami i wedlug tego co widzialem w skrocie to powinien byc rzut wolny dla nas.
Czy tam w meczu byly jeszcze jakies inne powtorki, ktore rozjasnialy sytuacje bo te powtorki ze skrotu to takie niezbyt dokladne byly.
|