bridgeburner napisał(a):

Jakiego wy bramkarza oczekujecie do 1 ligi ?
Letkiewicz puścił 5 bramek w 11 rozegranych w pierwszej drużynie meczach, w tym jedna z karnego
Co on tu miał niby więcej zrobić
|
Ja osobiscie mam na mysli bramkarza do rywalizacji. Niestety Broda wg. mnie prezentuje odpowiednio wysokiego poziomu zeby Letkiwicza trzymac pod pradem. Z samego Letkiewicza i jego wystepow jestem zadowolony.