Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5358
Stary 07.12.2025, 20:11
Koniec roku, koniec grania (do lutego).
Jest dobrze mimo nieszczególnych humorów w tym tygodniu.
Mamy 10 punktów przewagi nad 3 miejscem, a za nami ścisk, więc te 64 punkty powinny wystarczyć.
TRZEBA JESZCZE 7 ZWYCIĘSTW, a dół tabeli - 5 zespołów z miejsc 12-18 (z 2 już graliśmy) przyjedzie na R22.
Kod:
                  razem   dom   wyjazd
kolejka           19       9      10
punkty            43      22      21
średnia            2,26    2,44    2,10
Procent meczów    56%          

3 miejsce (pkt)   33          
zostało meczów    15          
przewaga          10          
możemy tracić      0,67          
               
2 miejsce (pkt)   34          
zostało meczów    15          
przewaga           9          
możemy tracić      0,60          
               
awans vice (śr.)  64          
Brakuje           21
średnia na mecz    1,40
najwcz. w kolejce 26
26 kolejka jest 21-22 marca 2026 i zróbcie mi chłopaki prezent na Wielkanoc
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 07.12.2025 o godz. 20:18.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując