thechris napisał(a):

|
W lutym i marcu jest łącznie 7 kolejek, nawet wygranie tych 7 meczów matematycznie nie da awansu. Potrzeba około 65 punktów więc bilans 7-1-7, 6-4-5, 5-7-3... No chyba, że dwie ekipy za nami zaczną punktować nagle jak szalone.
|
Jakbyśmy jakims przypadkiem wygrali 7 meczy na otwarcie, przypominam że w tym są Śląsk, Wieczysta i PGM to można mrozić szampany.