Karherop napisał(a):

I czym to sie nie różni od skautingu w niższych ligach albanskich?
Mamy tam niesamowite rozeznanie?
Jest tam kopalna talentów ktore trafiaja do najlepszych lig swiata?
Ściągnięto szrot zza granicy. Trudno. Przyznajemy się do błędu i jedziemy dalej.
|
Tym się różni że szrot ściągany z niższych lig ledwo radzi sobie w rezerwach, a Nikaj strzelił dwa gole w oficjalnych meczach. Całkiem nieźle jak na liczbę minut.
Poza tym manipulujesz, bo Ardit trafił ze spadkowicza z najwyższego poziomu ligi albańskiej, w drugiej nie zagrał. Casus Lelievelda.
Także różnica jest mniej więcej taka jak między Holendrem a Wachowiakiem. Jeden ma udokumentowane mecze na najwyższym poziomie w swojej lidze, są materiały wideo, statystyki. Drugi kopał się ze sobie podobnymi wynalazkami i nic o nim nie wiadomo.
Ty oczywiście ściągałbyś kolejne wagony Sukiennickich, kiedyś przecież musi się udać.