Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#871
Stary 07.12.2025, 15:22
Karherop napisał(a):Wyświetl post
I czym to sie nie różni od skautingu w niższych ligach albanskich?

Mamy tam niesamowite rozeznanie?

Jest tam kopalna talentów ktore trafiaja do najlepszych lig swiata?

Ściągnięto szrot zza granicy. Trudno. Przyznajemy się do błędu i jedziemy dalej.
Tym się różni że szrot ściągany z niższych lig ledwo radzi sobie w rezerwach, a Nikaj strzelił dwa gole w oficjalnych meczach. Całkiem nieźle jak na liczbę minut.
Poza tym manipulujesz, bo Ardit trafił ze spadkowicza z najwyższego poziomu ligi albańskiej, w drugiej nie zagrał. Casus Lelievelda.

Także różnica jest mniej więcej taka jak między Holendrem a Wachowiakiem. Jeden ma udokumentowane mecze na najwyższym poziomie w swojej lidze, są materiały wideo, statystyki. Drugi kopał się ze sobie podobnymi wynalazkami i nic o nim nie wiadomo.

Ty oczywiście ściągałbyś kolejne wagony Sukiennickich, kiedyś przecież musi się udać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.12.2025 o godz. 15:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując