Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#865
Stary 07.12.2025, 11:32
Markus napisał(a):Wyświetl post
Kolejny stały standard forum. Tak jak Fra Mat musi regularnie wrzucać jakieś swoje wizje i teorie spiskowe bazujące na takich podstawach jak jedno krótkie ujęcie kamery, S1monik musi wciskać jakiegoś Brodę, czy kolejne przemyślenia "z czapy" na przykład o temperaturze powietrza, to i Karherop musi regularnie wciskać do składu rzekomo wielce utalentowany i jakościowy pierwszo i drugoligowy krajowy szrot jako remedium na problemy i rozwój Wisły.
Dobrze, że mamy na forum osobę tak zadufaną w swoje zdolności analityczne, że zachwycała się sprowadzeniem najgorszego trenera analityka Rude, zachwycała się sprowadzeniem piłkarskiego pączka Omraniego i uważa, że Zawisza wygrała mecz, a nie że Zawisza wygrał mecz. I nigdy nie przyznaje się do błędu, bo przecież nigdy się nie myli.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując