wolfy napisał(a):

Widzę że już Cię swędzi po Sukiennickim, trzeba jakiś szrot z drugiej i trzeciej ligii wciągnąć na kontrakty. Z naszym skautingiem i rozeznaniem to się nie może nie udać.
Ja .......ę...
|
I czym to sie nie różni od skautingu w niższych ligach albanskich?
Mamy tam niesamowite rozeznanie?
Jest tam kopalna talentów ktore trafiaja do najlepszych lig swiata?
Ściągnięto szrot zza granicy. Trudno. Przyznajemy się do błędu i jedziemy dalej.