Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#864
Stary 07.12.2025, 10:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widzę że już Cię swędzi po Sukiennickim, trzeba jakiś szrot z drugiej i trzeciej ligii wciągnąć na kontrakty. Z naszym skautingiem i rozeznaniem to się nie może nie udać.

Ja .......ę...
I czym to sie nie różni od skautingu w niższych ligach albanskich?

Mamy tam niesamowite rozeznanie?

Jest tam kopalna talentów ktore trafiaja do najlepszych lig swiata?

Ściągnięto szrot zza granicy. Trudno. Przyznajemy się do błędu i jedziemy dalej.
Odpowiedz cytując