|
To ja się rzucę jako pierwszy zgodnie z oczekiwaniami.
Jak nie zmieniał to zle,jak pozmieniał to też zle.Jakby się nie obrócił,dupa z tyłu.Przy czym z tym nie zmienianiem to bajka i nikt nie podejmuje się wskazać z kogo Jop miał niby nie korzystać a mógł i jakiej to rewolucji dokonał we wczorajszym meczu ,że dostaliśmy bęcki od trzecioligowca.Z zawodników którzy mało grali w tej rundzie pojawił się Omić,Nikaj i Colley.Prawdziwym nieporozumieniem i babolem Jopa było postawienie na Brodę.Z nim w bramce obrońcy zachowują się jak kurczaki z obciętymi głowami.Colley dostał mam nadzieję ostatnią szansę.Uczciwie trzeba przyznać,że musiał ją gdzieś dostać przed ostateczną weryfikacją.
|