Jovic

Nikaj to za Ondraskiem mógłby torbę nosić.
Wczoraj kompromitacja, w dużej mierze ze strony Jopa. Jak już chciał położyć mecz to trzeba było wystawić kilku chłopaków z rezerw i po sprawie.
Obawiam się powtórki z zeszłego sezonu i wtopy w lidze, oby nie.