Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#846
Stary 05.12.2025, 10:07
Z jednej strony krakowski klub nie może rozgrywać meczów na stadionie miejskim, bo gra tam przybłęda z Ukrainy.

Z drugiej strony WK nie kiwnął palcem, żeby zmodernizować stadion przy ul. Chałupnika pod wymagania I ligi.

W którymś programie u Ryszki była zdaje się mowa o kilku milionach PLN, które trzeba byłoby wpompować w stadion Wieczystej, żeby miał on licencję na I ligę. Przy kwotach, które są tam palone na kontrakty dla emerytów, nie wydaje się być to czymś nieosiągalnym dla WK.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując