|
Z jednej strony krakowski klub nie może rozgrywać meczów na stadionie miejskim, bo gra tam przybłęda z Ukrainy.
Z drugiej strony WK nie kiwnął palcem, żeby zmodernizować stadion przy ul. Chałupnika pod wymagania I ligi.
W którymś programie u Ryszki była zdaje się mowa o kilku milionach PLN, które trzeba byłoby wpompować w stadion Wieczystej, żeby miał on licencję na I ligę. Przy kwotach, które są tam palone na kontrakty dla emerytów, nie wydaje się być to czymś nieosiągalnym dla WK.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|