Karherop napisał(a):

A jak bedzie odwrotnie to co?
To wtedy nikt nawet nie napisze: mylilem się.
Mental juz mial sie nam posypac 15 razy w tej rundzie.
|
Akurat pesymistyczne wizje Stelio też są wskazane.Jeszcze tylko FraMata wsadzić do samolotu i o wynik jestem spokojny