Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#497
Stary 05.12.2025, 08:57
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Kocham takie dyskusje po meczu, które uwłaczają wszelkim wartościom które podzielam i zwykłej godności ludzkiej - i gdzieś mam wasz stan emocjonalny. Wielu z Was z zasady powinno się po prostu wy.......ic na zbity ryj z tej społeczności za komentarze które są niemerytoryczne, a uwłaczają temu co powinniśmy nazywać wspieraniem Wisły Kraków i wartości które szanujemy. Tak po prostu. Zastanówcie się nad tym.
Daj to do właścicielskiegom, to Ci pepe z Drozdem wytłumaczą
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując