wolfy napisał(a):

Potrzebny to jest drugi bramkarz, bo jak (odpukać) Letkiewicz złapie kontuzje to nam będą seryjnie piłki wrzucać za kołnierz Brody.
Przedłużenie z nim umowy to była jedna z tych kompletnie niezrozumiałych decyzji.
|
Bo u nas sie podejmuje decyzje sercem a nie rozumiem. I nie mam złudzeń, znowu na wiosne będziemy bawić sie w Fundację, pytanie tylko kto złapie kontuzje.
PS. Uryga jest jaki jest, ale nie wiem czy cale zło tego świata to jego wina. Szczególnie po meczu w ktorym nie grał.