Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1630
Stary 05.12.2025, 08:06
Czy mamy na forum znawcę przepisów?

Chodzi mi o karnego dla zawiszy.

W pierwsze tempo byłem przekonany, że karny, ale jak zobaczyłem powtórki to zwątpiłem.
Kutwa zagrywa piłkę za daleko, ale chłop z zawiszy mu jej nie zabiera, nawet jej nie dotyka.

Czy możemy mówić o faulu/karnym jeżeli kutwa w niczym nikomu nie przeszkodził?


Nie szukam usprawiedliwienia. Chciałbym tylko zrozumieć jak się mają przepisy do tego typu sytuacji.
Odpowiedz cytując