|
Czy mamy na forum znawcę przepisów?
Chodzi mi o karnego dla zawiszy.
W pierwsze tempo byłem przekonany, że karny, ale jak zobaczyłem powtórki to zwątpiłem.
Kutwa zagrywa piłkę za daleko, ale chłop z zawiszy mu jej nie zabiera, nawet jej nie dotyka.
Czy możemy mówić o faulu/karnym jeżeli kutwa w niczym nikomu nie przeszkodził?
Nie szukam usprawiedliwienia. Chciałbym tylko zrozumieć jak się mają przepisy do tego typu sytuacji.
|