Temat
:
Puchar Polski 2025/26
Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
420
04.12.2025, 22:16
tyle ku*wa razy zdupiliśmy wystawiając drugi skład na puchar. Bo trzeba dawać patałachom szansę, żeby rezerowi albo "legendy" złapali kilka minut. Jop tym składem strzelił samobója. Nie pierwszego w swojej karierze.
ramzes190
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ramzes190
Znajdź inne posty napisane przez ramzes190