Markus wstawię za ciebie to twoje całe .......enie, tzn nie całe tylko małą część:
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=1302
Fajnie poczytać jak się spuszczałeś na temat Rude i Hiszpanów w Wiśle. Dokąd to doprowadziło to już na spokojnie każdy może wyciągnać wnioski. Został po tym PP i kupa wstydu oraz niedowierzania jak można zjebać ligę z takimi wirtuozami na ławce trenerskiej i boisku. Co ciekawe, ten twój i Zaskrońca projekt szybko się zwinął, tak było dobrze i w Wiśle pozostał jedynie Rodado ściągany przez Brzęczka i Carbo.
Żaden z tych wielkich Hiszpanów ani nie zagrzał miejsca w Wiśle na dłużej, szybko zostali pogonieni, ani nie robi kariery gdzie indziej. Tak, tak, zaraz powiesz, że Baena rządzi w ekstraklasie
Tyle warte było twoje .......enie kocopołów, rozpisywanie jaką przewagę dają Hiszpanie i trener stamtąd, jaki to jest projekt niebywały. Wystarczyło ich wywalić, postawić na ogarniętych Polaków, ogarniętego PMSa, ściągnąć odpowiednich graczy z zagranicy i wyniki są 2 x lepsze niż przy Baenkach, Villarkach i Rude.
Kończę bo to za dużo prawdy na raz żeby twój zakuty łeb to przyjął.