Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 04.12.2025, 20:02
Markus wstawię za ciebie to twoje całe .......enie, tzn nie całe tylko małą część:

https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=1302

Fajnie poczytać jak się spuszczałeś na temat Rude i Hiszpanów w Wiśle. Dokąd to doprowadziło to już na spokojnie każdy może wyciągnać wnioski. Został po tym PP i kupa wstydu oraz niedowierzania jak można zjebać ligę z takimi wirtuozami na ławce trenerskiej i boisku. Co ciekawe, ten twój i Zaskrońca projekt szybko się zwinął, tak było dobrze i w Wiśle pozostał jedynie Rodado ściągany przez Brzęczka i Carbo.
Żaden z tych wielkich Hiszpanów ani nie zagrzał miejsca w Wiśle na dłużej, szybko zostali pogonieni, ani nie robi kariery gdzie indziej. Tak, tak, zaraz powiesz, że Baena rządzi w ekstraklasie

Tyle warte było twoje .......enie kocopołów, rozpisywanie jaką przewagę dają Hiszpanie i trener stamtąd, jaki to jest projekt niebywały. Wystarczyło ich wywalić, postawić na ogarniętych Polaków, ogarniętego PMSa, ściągnąć odpowiednich graczy z zagranicy i wyniki są 2 x lepsze niż przy Baenkach, Villarkach i Rude.

Kończę bo to za dużo prawdy na raz żeby twój zakuty łeb to przyjął.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując