|
Nim dojdzie do kolejnego starcia wolfyego z sandomingo na temat gry Wieczystej przy Reymonta, chciałbym zwrocić uwagę na aktualną sytuację Wisły w programie Młodziezowiec 2.0.
Po 18 meczach zajmujemy 2. miejsce w rankingu z iloscią punktów 7550.
Punktujacymi zawodnikami są Krzyżanowski, Kuziemka, Letkiewicz oraz wypożyczeni Stępak i Dziedzic (tu są groszowe punkty).
Kawale, Baniowskiemu i Staszakowi brakuje jeszcze wymaganych ilości spotkań/minut do rozegrania, przy czym punkty Kawały i Baniowskiego liczą się podwójnie.
Nie musimy na siłę wystawiac młodych, by podbić ranking (swiadczy o tym m.in. ławka dla Krzyzanowskiego w ostatnich meczach), Letkiewicz i Kuziemka zapewniają nam regularne punktowanie.
Zasady nagradzania klubów się zmieniły i w tym roku pula 12 milionów złotych będzie proporcjonalnie dzielona na wszystkie kluby 1. ligi w zależności od ilości zdobytych punktów. Obecnie mamy ok 13% tej puli, czyli wirtualne 1.5mln złotych.
Ostatnio edytowane przez grogoriogreg : 04.12.2025 o godz. 10:49.
|