Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#395
Stary 03.12.2025, 22:32
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
W Studio Reymonta, pan Grzegorz stwierdził, że skład wyjściowy na Zawiszę powinien być podobny do składu, który kończył mecz ze Stalą.
Generalnie się zgadzam, choć zrobiłbym zmiany:

Broda - Colley, Łasicki, Kutwa, Krzyżanowski - Omić, Carbo - Duarte, Bozić, Baniowski - Nikaj.
Pierwsza "11" wg Karcza:
Broda - Colley, Biedrzycki, Kutwa, Krzyżanowski - Omić, Carbo - Duarte, Ertlthaler, Kuziemka - Nikaj
https://gazetakrakowska.pl/kogo-posl.../c2p2-28235635
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując