pepe72 napisał(a):

W Studio Reymonta, pan Grzegorz stwierdził, że skład wyjściowy na Zawiszę powinien być podobny do składu, który kończył mecz ze Stalą.
Generalnie się zgadzam, choć zrobiłbym zmiany:
Broda - Colley, Łasicki, Kutwa, Krzyżanowski - Omić, Carbo - Duarte, Bozić, Baniowski - Nikaj.
|
Pierwsza "11" wg Karcza:
Broda - Colley, Biedrzycki, Kutwa, Krzyżanowski - Omić, Carbo - Duarte, Ertlthaler, Kuziemka - Nikaj
https://gazetakrakowska.pl/kogo-posl.../c2p2-28235635