Była konferencja prasowa przed meczem.
Broda będzie bronił, Rodado rozpocznie na ławce. Poza tym chyba nic ciekawego.
https://youtu.be/uPvachMq4rs?si=y7c7-5tpClZVnAwz
Meteo.pl twierdzi, że jutro w Bydgoszczy koło 21 będzie jakieś +3 i raczej nie będzie padać.