Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16883
Stary 03.12.2025, 18:39
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Jak mozesz pisać, że Gula niby "miał dociagnąc to, co zaczął" skoro klub sprzedał jego dwóch podstawowych zawodników?
Przecież to kompletnie zmienilo sytuację Wisły.
Ściągnąć Fazlagicia od braciszka mu to jakoś nie przeszkodziło.

Ten zespół był budowany pod niego, według jego koncepcji gry. Tylko okazało się, że to co przechodzi w jego rodzinnych stronach u nas zderzyło się z realiami ligowymi jak Cinquecento z Tirem.

Dlatego powinien dociągnąć to do końca.

Chciałbym też zaznaczyć że kiedy sprzedawano Yawa i Aschrafa to zachwytom nie było końca, a ja który wtedy zapowiedziałem bolesną walkę o utrzymanie byłem przez to tutaj pariasem i oszołomem. Takie były nastroje w klubie, w mediach i wśród kibiców. Patrzono raczej w górę tabeli niż na miejsca dające utrzymanie.

To była samonakręcająca się spirala pychy, odklejenia od rzeczywistości i głupoty.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.12.2025 o godz. 18:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując