Karherop napisał(a):

Brzęczek przejal Wisle na 13 miejscu w tabeli, za soba mial 5 drużyn m.in BBT Termalike z 5 pkt przewagi ktory nas ostatecznie wyprzedził. Gdybysmy punktowali wiosna zaledwie tak jak Bruk bet to bysmy sie utrzymali.
Trenera Wisla szukała 1 dzien, bo wszyscy chcieli namówić Brzęczka. Nikt nie rozważał Ojrzynskiego i nie dlatego że by sie nie zgodzil.
|
Przejal tez druzyne bez Yeboaha i Aschrafa. Zakldal sie nie bede ale poddaje pod dyskusje, ze gdyby Wisla w zimie nie strracila dwoch najlepszych graczy to by nas BBT nie wyprzedzil.
Swoje zdanie motywuje tym, ze w tamtym czasie od tego kto byl na lawce wazniejsze bylo to kto biegal po boisku.