|
Ciężko stwierdzić czy są słabsze.
A pary są takie (w nawiasie liga i ew. miejsce jeśli w tej samej lidze. E18 - 18 w e-klapie)
Piast (E18)-Lech (E7)
Avia (3L)-Polonia Bytom (1L)
Zawisza-MY
Choiniczanka (2L)-Korona (E)
GKS K.(E12)-Jaga (E2)
Śląsk (1L) - Raków (E)
Awans mają już 2 kluby e-klapy Widzew i Górnik
Jeżeli będą wygrywać faworyci to powinno pozostać 6 klubów z e-klapy i 2 z 1 ligi.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 03.12.2025 o godz. 10:55.
|