Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#385
Stary 03.12.2025, 10:51
Ciężko stwierdzić czy są słabsze.

A pary są takie (w nawiasie liga i ew. miejsce jeśli w tej samej lidze. E18 - 18 w e-klapie)
Piast (E18)-Lech (E7)
Avia (3L)-Polonia Bytom (1L)
Zawisza-MY
Choiniczanka (2L)-Korona (E)
GKS K.(E12)-Jaga (E2)
Śląsk (1L) - Raków (E)

Awans mają już 2 kluby e-klapy Widzew i Górnik
Jeżeli będą wygrywać faworyci to powinno pozostać 6 klubów z e-klapy i 2 z 1 ligi.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 03.12.2025 o godz. 10:55.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując